Petra Cihlářová

Petra Cihlářová
EY Konzultant
Celý můj profesní život se točí kolem projektového řízení, procházením změnou v organizaci, nastavování interních procesů i obchodu a prací s lidmi. Fandím všem začínajícím podnikatelům, protože jsem měla příležitost být součástí zakládání jednoho start-upu a vím, jak složité a zároveň zábavné a naplňující to může být.

Petra Cihlářová

Koučink a práce s lidmi
Obchodní procesy a nástroje

Marketingová komunikace
Rituály

Rezervujte si 1 hodinu

Jsem projektová manažerka s více než 10 letou praxí v českých i mezinárodních společnostech, menších i větších. V EY mám na starosti  business development, organizaci týmu a tak trochu udržování dobré nálady.

Mohu předat osobní zkušenost zejména s nastavením marketingu (komunikace případně marketingový výzkum), základních obchodních procesů a motivací týmu. Prošla jsem výcvikem na koučování zaměřené na řešení i tréninkem na týmový koučink, takže vás ráda provedu při ujasňování vašich cílů nebo třeba procesem, který používal Walt Disney při revidování svých nápadů. V soukromí mne také zajímá propojování spirituality a business světa, takže mohu pomoci i s rituály v životě vaší firmy např. s křestem společnosti, nového produktu nebo s přivítáním nových členů týmu.